LESTAT

Lestat Gıda İşletmeleri Ltd.
Yenisahra Mahallesi
İstiklal Caddesi No.5
Ataşehir, 34746 İSTANBUL
info@kirpicafe.com
T.+90 (216) 545 3945
Herşey 1998 yılında başladı.

Kurucumuz Caner Dınız dünyanın en iyi kahvesini bulmak uğruna tüm dünyayı dolaştı. En iyi restoranlar ve sokak yemekçileri ziyaret edildi, dünyanın en egzotik yemekleri denendi. Amerika’nın bir ucundan diğerine, Tayland’dan Yunanistan’a, New York’tan Beyruta kadar uzanan bir serüven içerisinde tüm yerel lezzetler deneyimlendi.

Türkiye’ye döndükten sonra “Gloria Jeans” markası altında ilk kahve zincirini kurup, hem genel müdür, hem hissedar hem de yönetim kurulu üyesi olarak 6 sene çalıştı.

2004 yılında Lestat Gıda İşletmeleri çatısı altında restoran zincirlerinin ilkini açarak bu yolda ilerlemeye karar verdi.

Konsept; eşsiz, özel, sofistike ve şehir hayatının tüm özelliklerini içermeliydi.

Makul bir yemek deneyimi, yüksek kaliteli malzeme, geniş seçim imkanı, akıllı hizmet ve sıcak bir ortamdan oluşmalıydı.

Hizmet Anlayışı

Müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sağlarken, sadakatlarını koruyup ilişkimizi restoranların dışına taşımak birinci önceliğimiz oldu.

Geçmişten gelen yılların tecrübesi ile Lestat, milyonlara hizmet ederek müşterilerinin markasına olan sadakatını sağladı.

Bu görev aynı zamanda Lestat’ın farkı haline geldi.

Sadece en iyisini sunabilmek için, binlerce tedarikçi, üretici ve temsilci arasından profesyonel bir ekip önderliğinde özenle seçilmiş malzemeleri temin etmeye çalışıyoruz. Bu kısa listeye girebilenlere de tedarikçiden ziyade iş ortağı gözü ile bakmaktayız.

Lezzet ve Kalite

Standartlarımızı uluslararası normlarda oluşturduk. Yemeği lezzetli kılanın; kullanılan malzemenin kalitesi ve dokunuş olduğuna inanmaktayız.

Şeflerimizin ufkunu açmak, yaratıcılıklarını ortaya çıkartmak için sürekli farklı disiplinlerde eğitilmektedir. Ekibimize dünyayı gezdirerek, ün salmış, farklı lezzetleri tatmalarını sağlamaktayız.

Mimari Yaklaşım

Hepsi aynı ama aynı zamanda farklı. Tüm mekanlarımızda kurumsal bir standartı korurken, bölgenin karakterine de uyum sağlayan ortamlar yaratmaya çalışmaktayız.

Ekip

İşletmeleri bir birinden ayıran tek şey insandır. Lestat ekibine ve çalışanlarına sürekli yatırım yaparak belki de şu an alanındaki en iyi ekibe sahip olma lüksüne ulaşmıştır. 
Tüm çalışanları, mükemmeliyetçi bir ruh ile kendi alanlarında en ince detayına kadar, samimi bir fark yaratmaya çalışır.

Lokasyon

2002 yılından Koşuyolu’nda başlayan yolculuk, Bağdat Caddesi, Buyaka AVM, Maltepe Park AVM ve Akasya ile beşe ulaştı.

Yakın bir gelecekte yeni lokasyonları ile bu zinciri büyütmeye devam edecek.
Share by: